Opis delovnega mesta

PROJEKT AMBIENT, zaključna gradbena dela in druge storitve, d.o.o. zaposli:

  • PARKETAR (m/ž)

Opis del in nalog:

  • POLAGANJE RAZLIČNIH VRST PARKETOV,
  • BRUŠENJE RAZLIČNIH PODLAG,
  • IZRAVNAVA PODLAGE Z IZRAVNALNO MASO,
  • OBNOVA RAZLIČNIH VRST PARKETOV.

Pričakujemo:

  • izobrazba: nižja poklicna, srednješolska,..
  • delovne izkušnje 6 mesecev
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • dopoldansko delo
  • okvirna mesečna plača: 1300 EUR bruto / mesečno

Način prijave: kandidati naj pošljejo vlogo po pošti, kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti, kandidati naj pokličejo za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  VEZJAK GREGOR telefon: 040 428 542 el. naslov: info@projekt-ambient.com

PROJEKT AMBIENT, zaključna gradbena dela in druge storitve, d.o.o.

Mlekarniška ulica 4

2000 MARIBOR