Opis delovnega mesta

Podjetje KRAS mesnopredelovalna industrija d.o.o. zaposli:

  • ADMINISTRATOR (m/ž)

Opis del in nalog:

  • VNAŠANJE PODATKOV V INFORMACIJSKI SISTEM, PROIZVODNA
  • SPLOŠNA IN RAČUNOVODSKA ADMINISTRACIJA
  • ZBIRANJE PODATKOV, PRIPRAVA IN IZDELAVA POROČIL
  • KOMPLETIRANJE IN EVIDENCA DOKUMENTOV
  • OSTALA DELA PO NAVODILU VODJE

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Ekonomija
  • znanje italijanskega jezika

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas
  • dopoldansko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: KADROVSKA telefon: 05 731 03 04, 070 332 644 el. naslov: zaposlitevkras@kras.si

Naslov delodajalca:

KRAS mesnopredelovalna industrija d.o.o.

Šepulje 31

6210 SEŽANA