Opis delovnega mesta

V družbi Biomasa Ovsenik, d.o.o., iščemo novega sodelavca, dodatnega voznika:

  • VOZNIK ABROLL TOVORNJAKA Z DVIGALOM (m/ž)

Voznik bi v glavnem opravljal prevoze z abroll tovornjakom z dvigalom, v primerih nadomeščanja pa tudi vlačilec s prikolico.

Opis delovnega mesta – delovne naloge:

  • Izvedba prevozov lesa, lesnega odpada, sekancev in drugega blaga za potrebe podjetja.
  • Vsa dela, povezana s proizvodnjo biomase (tudi nakladanje in razkladanje lesa, odpadnega lesa oz. sekancev, s pomočjo transportnih pripomočkov).
  • Skrb za tovorno vozilo, naloženo blago in spremljajočo dokumentacijo.

Pričakujemo:

  • Končana srednja poklicna izobrazba, zaželene predhodne delovne izkušnje.
  • Opravljen izpit za C in E kategorijo, potrebna koda NPK 95.
  • Pripravljenost na prevoze tako v Sloveniji, kot v tujino

(opomba: pretežno znotraj Slovenije, tujina občasno: Avstrija)

  • Organizacijske sposobnosti, fleksibilnost in odgovornost do dela.
  • Prijazen odnos do strank in sodelavcev.

Ponujamo:

  • Pogodba o zaposlitvi za nedoločen čas s tromesečnim poskusnim delom.
  • Poln delovni čas, delo v eni izmeni (dopoldne), prosti vikendi.
  • Redno plačilo in dodatno stimulirano nadurno delo.

Dodatne informacije o vsebini dela: Filip Ovsenik, GSM: 040 460 406.

Kandidati lahko prijave in dokazila o izpolnjevanju pogojev dostavite na sedež družbe ali pošljete po navadni oz.  e-mail pošti na naslov: alojz.ovsenik@gmail.com do vključno 30.9.2018.

Naslov delodajalca:

Biomasa Ovsenik d.o.o.

Jezerska cesta 108 c

4 000 Kranj

Več o podjetju na spletni povezavi: http://www.biomasa-ovsenik.si/

Več o Biomasa Ovsenik, d.o.o.

V podjetju Biomasa Ovsenik d.o.o. se ukvarjamo s predelavo lesnega odpada v biomaso. Predelujemo vse vrste lesnega odpada.