Opis delovnega mesta

V prijetni restavraciji GOSTILNA KUREŠ, ki se nahaja v občini Slovenska Bistrica iščejo novega delavca ali delavko, ki bi se pridružil njihovi prijetni ekipi gostinskih delavcev, ki skrbijo za dobro počutje gostov:

  • NATAKAR (m/ž)

Opis del in nalog:

  • delo v strežbi
  • delo z gosti – postrežba, komunikacija
  • priprava osnovnih napitkov in kave
  • skrb za urejenost delovnega okolja (mize, delovni pult ipd.)

Pričakujemo:

  • urejeno, prijetno osebo
  • pripravljenost za delo z ljudmi
  • prijaznost in komunikativnost
  • delavnost

Nudimo:

  • REDNO ZAPOSLITEV za osebe, ki iščejo redno delovno razmerje
  • lahko tudi zaposlitev preko študentskega servisa za študente
  • delo preko s.p. (po želji)
  • UREJENO IN PRIJETNO DELOVNO OKOLJE

Način prijave: Za prijavo in več informacij pokličite na tel. 041-687-869

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  g. Kureš Matjaž, tel. 041-687-869

Naslov delodajalca:

Gostilna Kureš d.o.o.

Šikole 26

2331 Pragersko, Slovenija