Opis delovnega mesta

V uspešnem podjetju Belinka Perkemija, d.o.o., ki je je članica Skupine Kansai Paint, zaradi odličnega poslovanja medse vabimo novega  sodelavca ali sodelavko za prosto delovno mesto:

INSTRUMENTALNI TEHNIK (m/ž)

V podjetju Belinka Perkemija d.o.o. vabimo v svoj kolektiv sodelavca za delovno mesto Instrumentni tehnik (m/ž). Delovno mesto je znotraj oddelka Vzdrževanja in investicij. Delovno razmerje bomo sklenili za nedoločen čas s 3-mesečnim poskusnim delom.

OPIS DELOVNEGA MESTA:

Naloge in odgovornosti:

  • sodelovanje in izdelava manjših projektov merilno – regulacijskih in signalnih zank
  • umerjanje instrumentov
  • preventivno vzdrževanje
  • dežuranje na domu

Pričakujemo:

  • V. stopnjo izobrazbe elektro smeri
  • 2 leti delovnih izkušenj
  • izpit za vzdrževanje Ex naprav
  • samostojnost, natančnost, analitičnost in sposobnost dela v skupini
  • vozniški izpit B kategorije

Ponujamo:

  • ustvarjalno okolje
  • možnost izobraževanja, osebnega in strokovnega razvoja

Kraj dela: Zasavska cesta 95, Ljubljana

Kontakt: Erna Ogrinc, 01 5886 211

Zainteresirane kandidate vabimo, da nam svojo prijavo pošljete preko elektronske pošte na zaposlitev@belinka.si.

Prijave pričakujemo v 14. dneh od objave.

Več o Belinka Perkemija d.o.o.

Belinka Perkemija, d.o.o. je članica Skupine Kansai Paint.