Opis delovnega mesta

Podjetje ZVD Zavod za varstvo pri delu d.o.o. zaposli:

  • ADMINISTRATIVNO – TEHNIČNI DELAVEC (m/ž)

Opis del in nalog:

  • ADMINISTRATIVNA DELA
  • TIPKANJE POROČIL, DOPISOV IN DRUGIH DOKUMENTOV
  • PISANJE RAČUNOV, EVIDENTIRANJE IN POŠILJANJE POROČIL, DOPISOV, OBVESTIL IN DRUGIH DOKUMENTOV
  • FOTOKOPIRANJE IN SKENIRANJE DOKUMENTOV
  • VZDRŽEVANJE DOKUMENTACIJE, SPREJEM, EVIDENTIRANJE
  • DISTRIBUCIJA IN ODPREMA POŠTE, PRIPRAVA IN VZDRŽEVANJE RAZLIČNIH BAZ PODATKOV

Pričakujemo:

  • najmanj srednješolska izobrazba
  • 1 leto delovnih izkušenj
  • vozniški izpit B kategorije
  • zadovoljivo znanje angleškega jezika
  • dobro znanje slovenskega jezika

Nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • zaposlitev za polni delovni čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ABRAHAMSBERG KRISTINA telefon: 01 585 51 87 el. naslov: kadri@zvd.si

Naslov delodajalca:

ZVD Zavod za varstvo pri delu d.o.o.

Chengdujska cesta 25

1260 LJUBLJANA – POLJE