Opis delovnega mesta

Podjetje ELEKTRO SILVESTER IN TOMAŽ, inštaliranje električnih napeljav, trgovina, posredništvo in druge storitve, d.o.o. zaposli:

  • ADMINISTRATOR / ORGANIZATOR(m/ž)

  • SPLOŠNA PISARNIŠKA DELA, KORESPONDENCA V SLOVENSKEM IN NEMŠKEM JEZIKU, NABAVA MATERIALA, VODENJE EVIDENC ORODJA, INVENTURE, SKRB ZA VOZNI PARK PODJETJA

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Splošne izobraževalne aktivnosti/izidi
  • delovne izkušnje
  • obvezen vozniški izpit kategorije B in zelo dobro znanje nemškega jezika (tudi pisno)

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Kontaktna oseba: KOŠENINA PETRA telefon: 031 579 532 el. naslov: petra.kosenina@elektro-st.com

ELEKTRO SILVESTER IN TOMAŽ, inštaliranje električnih napeljav, trgovina, posredništvo in druge storitve, d.o.o.

Zrkovska cesta 85

2000 MARIBOR