Opis delovnega mesta

Podjetje KORZO GRADBENIŠTVO, POSREDOVANJE IN SVETOVANJE D.O.O. zaposli:

    • ADMINISTRATOR (m/ž)

  • IZDELAVA CENILNIH POROČIL (PRAVILNO VNAŠANJE PODATKOV, OBLIKOVANJE TEKSTOV IN EXCELLOVIH PREGLEDNIH VKLJUČNO Z IZRAČUNI).

Pričakujemo:

  • izobrazba: višješolska (prejšnja), višja strokovna, Gradbeništvo
  • Lahko tudi druga smer šolanja, če ima kandidat potrebna znanja (poznavanje nepremičnin in obvladovanje računalniških programov), poznavanje worda, excela ter spletnih informacijskih sistemov (PISO, GURS, e-sodastvo, UrbInfo…).

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • dopoldanski delovnik

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ZORKO BREDA telefon: 041 747 915 el. naslov: info@korzo.si

Naslov delodajalca:

KORZO GRADBENIŠTVO, POSREDOVANJE IN SVETOVANJE D.O.O.

Mali Vrh pri Šmarju 30

1293 ŠMARJE – SAP