Opis delovnega mesta

Podjetje SMAT, gostinske storitve, d.o.o. zaposli:

  • ADMINISTRATOR (m/ž)

  • VODENJE BLAGAJNE, – IZDAJA RAČUNOV IN DOBAVNIC, – VNOS DOBAVNIC, – VNOS PREJETIH RAČUNOV, – SESTAVLJANJE, PREPISOVANJE IN POŠILJANJE DOPISOV, – USKLAJEVANJE KONTO KARTIC, – USKLAJEVANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA ZUNANJE RAČUNOVODSTVO, – POMOČ PRI DRUGIH RAČUNOVODSKIH OPRAVILIH, – PRIPRAVA PLAČIL, – IZPOLNJEVANJE POTNIH NALOGOV, – PRIPRAVA PODATKOV ZA OBRAČUN PLAČ, – OSTALE ADMINISTRATIVNE NALOGE PO NAVODILIH NADREJENEGA

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna, Ekonomija
  • PREDNOST IMAJO KANDIDATI, KI POZNAJO RAČUNOVODSKI PROGRAM OPPIS
  • KANDIDAT MORA BITI UREJEN, NATANČEN, VESTEN IN PREDAN DELU

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s SKRAJŠANIM delovnim časom / 20 ur / teden
  • POGODBA BO SKLENJENA ZA 1 LETO, SAJ GRE ZA NADOMEŠČANJE SODELAVKE NA PORODNIŠKEM DOPUSTU Z MOŽNOSTJO PODALJŠANJA

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: SLOKAR MATEVŽ telefon: el. naslov: info@kraljmatjaz.com

Naslov delodajalca:

SMAT, gostinske storitve, d.o.o.

Glavni trg 11

8000 NOVO MESTO