Opis delovnega mesta

Podjetje FORTES PRO, trgovina na debelo in storitve, d.o.o. zaposli:

  • ADMINISTRATOR V PRODAJI (m/ž)

  • OBDELAVA NAROČIL, VODENJE ZALOG, IZDAJANJE RAČUNOV, OSNOVNO KNJIŽENJE, TELEFONSKA IN PISNA KOMUNIKACIJA Z OBSTOJEČIMI KUPCI IN STRANKAMI V TUJEM JEZIKU, VZDRŽEVANJE PODATKOVNE BAZE ZA PODROČJE DELA, KI GA OPRAVLJA (AŽURNO IN NATANČNO VODENJE EVIDENC, AŽURIRANJE CENIKOV), REŠEVANJE NESKLADNOSTI/REKLAMACIJ, IZDELOVANJE ENOSTAVNEJŠIH POROČIL IN EVIDENC ZA POTREBE INTERNIH, STATISTIČNIH IN DRUGIH ORGANOV, DRUGA DELA PO NAVODILU NADREJENEGA.

Pričakujemo:

  • izobrazba: višješolska (prejšnja), višja strokovna, Ekonomija
  • znanje angleškega in italijanskega vozniški izpit B kategorije
  • delovne izkušnje
  • visoka stopnja doslednosti, natančnosti in komunikacije, samostojno opravljanje in dokončanje podanih del in nalog, fleksibilnost in odzivnost, natančnost in odgovornost, napredno poznavanje in uporaba programov »Microsoft Office« , predvsem programa Excel

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za 24 mesecev

Način prijave: po e – pošti., e-naslov: vesna@fortespro.com
Naslov: Žnidarčičeva ulica 37, 5290 ŠEMPETER PRI GORICI

Naslov delodajalca:

FORTES PRO, trgovina na debelo in storitve, d.o.o.

Žnidarčičeva ulica 37

5290 ŠEMPETER PRI GORICI