Opis delovnega mesta

Bonitetna hiša Companywall d.o.o. Je mednarodno podjetje, ki se ukvarja s finančno analizo podjetij in smo svojimi produkti med vodilnimi v vzpostavljanju poslovnih povezav.

Na področju prodaje naših produktov redno zaposlimo dva nova sodelavca.

  • AGENT V KLICNEM CENTRU (m/ž)

Skupaj ustvarjamo odlično delovno okolje zato iščemo sodelavce, ki so pozitivno naravnani in stremijo k boljšemu življenju.

Od kandidatov pričakujemo:

  • komunikacijske sposobnosti,
  • želja po učenju in rasti,
  • sposobnost dela v skupini,
  • poznavanje osnove računalnika in interneta (MS Office paket).

Delovno mesto:

  • predstavljanje storitev bonitetne hiše Companywall novim strankam,
  • skrb za obstoječe stranke,
  • redni treningi in usposabljanja za nove projekte,
  • delo prek telefona.

Od nas lahko pričakujete:

• delovni čas od ponedeljka do petka (od 8:00 do 16.00),
• v delovni čas vključen 1h odmor in plačano kosilo,
• zaposlitev za nedoločen čas (poskusno delo 1 mesec),
• plačilo 6, 5€ / uro + stimulacija (dodatnih 5 € do 10€ / uro),
• podpora izkušenih mentorjev.

Če se prepoznate v opisu in si želite postati del uspešnega tima, oddajte prijavo skupaj z življenjepisom in kontaktnim telefonom na: ✉ zaposlitev@companywall.si

CompanyWall d.o.o. | Bonitetna hiša

Kuzmičeva ulica 5

1000 Ljubljana

Več o CompanyWall d.o.o.

Bonitetna hiša Companywall d.o.o. Je mednarodno podjetje, ki se ukvarja s finančno analizo podjetij in smo svojimi produkti med vodilnimi v vzpostavljanju poslovnih povezav. Na področju prodaje naših produktov redno zaposlimo dva nova sodelavca. Skupaj ustvarjamo odlično delovno okolje zato iščemo sodelavce, ki so pozitivno naravnani in stremijo k boljšemu življenju.