Opis delovnega mesta

Podjetje BISOL Group, elektro inženiring in svetovanje, d.o.o. zaposli:

  • ANALITIK ZA OPTIMALNO DELOVANJE SONČNIH ELEKTRARN (m/ž)

  • KONTROLA OPTIMALNEGA DELOVANJA SONČNIH ELEKTRARN IN NJENIH KOMPONENT, ANALIZIRANJE FUNKCIONALNOSTI SONČNIH ELEKTRARN IN IZVAJANJE POTREBNIH SPREMEMB, PREVENTIVNO/PROAKTIVNO RAZISKOVANJE DOGODKOV NA SONČNIH ELEKTRARNAH, SPREMLJANJE IN ANALIZIRANJE OMREŽNEGA PROMETA, PREGLEDOVANJE IN USTREZNO ODZIVANJE NA ZAZNANE NAPAKE NA SONČNIH ELEKTRARNAH, PRIPRAVA POROČIL, PREDLOGI ZA IZBOLJŠAVE IN POPRAVKE.

Pričakujemo:

  • Izobrazba: visokošolska 2.stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja) ipd., Elektrotehnika in energetika / magisterij znanosti (prejšnji), Elektrotehnika in energetika
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Od kandidata pričakujemo: VII. ali VIII. stopnja izobrazbe elektro smeri, 3 leta delovnih izkušenj na podobnem področju (zaželene izkušnje iz področja fotovoltaike), aktivno znanje angleškega jezika, samoiniciativno, samostojno, natančno in odgovorno delo, pripravljenost na nenehno učenje, komunikativnost.

Nudimo:

  • Nudimo: dinamično delo v visoko tehnološkem podjetju in v pozitivnem delovnem okolju, plačilo je stimulativno in je vezano tudi na dosežene rezultate, možnost osebnega in strokovnega razvoja, z željo dolgoročnega sodelovanja.

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: 📞 KRALJ NINA telefon: 03 703 22 66 el. naslov: nina.kralj@bisol.si

Naslov delodajalca:

BISOL Group, elektro inženiring in svetovanje, d.o.o.

Latkova vas 59 A

3312 PREBOLD