Opis delovnega mesta

Podjetje Organizacija dogodkov za otroke Rubi in Rudi, Tanja Pogačnik Fartek s.p zaposli:

  • ANIMATORJA V OTROŠKI DELAVNICI (m/ž)

Opis del in nalog:

  • PRIPRAVA PROGRAMA ZA OTROŠKE DOGODKE
  • ANIMACIJA OTROK NA PRAZNOVANJIH IN DELAVNICAH
  • POČITNIŠKO VARSTVO OTROK
  • KOMUNIKACIJA S STRANKAMI
  • OSNOVNO RECEPCIJSKO DELO, VODENJE IGRALNICE
  • PRIPRAVA PROGRAMA IN IZVEDBA NA DOGODKIH IZVEN IGRALNICE

Pričakujemo:

  • DOKONČANO V, VI STOPNJO IZOBRAZBE
  • NAJMANJ 2 LETI IZKUŠENJ Z ANIMACIJO OTROK
  • ODLIČNE KOMUNIKACIJSKE IN ORGANIZACIJSKE VEŠČINE
  • OSNOVNO RAČUNALNIŠKO POZNAVANJE MS OFFICE
  • VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE
  • ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA

Nudimo:

  • ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS 12 MESECEV S POSKUSNO DOBO
  • ZAPOSLITEV ZA SKRAJŠAN DELOVNIH 20 UR NA TEDEN
  • DELJEN DELOVNI ČAS

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti na: tanja.pog@gmail.com

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: POGAČNIK TANJA telefon: 040 415 211 el. naslov: tanja.pog@gmail.com

Organizacija dogodkov za otroke Rubi in Rudi, Tanja Pogačnik Fartek s.p.

Spodnje Gorje 149

4247 ZGORNJE GORJE