Opis delovnega mesta

Smo največji neodvisni slovenski distributer elektronskih komponent in  v svoje vrste vabimo:

  •  APLIKACIJSKEGA INŽENIRJA – FAE (m/ž)

Iščemo sodelavca z naslednjimi lastnostmi:

  • navdušenost nad elektronskimi komponentami in razvojem elektrotehnične stroke,
  • volja do učenja širšega spektra znanj,
  • občutek odgovornosti,
  • samoiniciativnost ter delavnost,
  • veselje do dela z ljudmi,
  • sposobnost določanja prioritet,
  • urejenost, zanesljivost,
  • želja po uspehu,
  • želja po osebnem razvoju,
  • sposobnost timskega dela,
  • obvladovanje samozavestnega nastopanja in komuniciranja.

Obseg dela:

  • tehnična podpora kupcem
  • podpora oddelku prodaje,
  • skrb za nove artikle (iskanje novosti, dostava kupcem,…),
  • spremljanje trga elektronskih komponent in iskanje nadomestnih artiklov,
  • obiskovanje razvojnih oddelkov pri kupcih,
  • tehnična pomoč pri reševanju reklamacij,
  • izvajanje internih izobraževanj.

Nudimo:

  • dinamično delo v mladi ekipi,
  • projektno delo,
  • samostojno oblikovanje poteka delovnega časa,
  • pomoč pri osebnem razvoju,
  • stimulativni osebni dohodek.

Pričakujemo:

  •  katerokoli stopnjo izobrazbe elektro smeri – lahko tudi nedokončana fakulteta,
  • znanje angleškega jezika,
  • vozniški izpit B kategorije.

Delo bo prvih šest mesecev potekalo poskusno, nato bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas. Glede na situacijo in željo izbranega kandidata lahko delo v začetnem obdobju opravljate tudi preko študentskega servisa.

V svoje vrste z veseljem sprejmemo tudi študenta višjega letnika ali absolventa, ki že razmišlja o redni zaposlitvi.

Izbranemu kandidatu bomo nudili vso potrebno podporo, da se vključi v ekipo in sicer:

  •  izobraževanje doma in v tujini,
  • mentorstvo,
  • uvajanje v že utečen sistem uspeha,
  • podporo celotne ekipe.

Če čutite, da ste eden izmed naših bodočih sodelavcev, se nam oglasite preko e-pošte zaposlovanje@ic-elect.si ,

priložite svoj življenjepis in v zadevo vpišite APLIKACIJSKI INŽENIR.

Primerne kandidate bomo povabili na razgovor.

Naslov delodajalca:

IC ELEKTRONIKA d.o.o.
Vodovodna cesta 100,
1000 LJUBLJANA