Opis delovnega mesta

Podjetje z visoko mero dolgoletnih strokovnih izkušenj vabi zunanje strokovne sodelavce ali sodelavke oz. podjetja za delo:
  • APLIKATIVNI INŽENIR – PROGRAMER NA TERENU (m/ž)

Opis dela:

  • izbrani kandidat/-ka bo opravljal/-a delo aplikativnega inženirja – programerja v mladi, visoko motivirani
    ekipi s poudarkom na zagonih na terenu. Teren bo predstavljal do 90% delovnega časa in poteka po celem svetu
Glavne odgovornosti:
  • zagon pri naročniku
  • programiranje po specifikacijah
  • sodelovanje pri testiranju programske rešitve

Zahtevana izobrazba:

  • univerzitetna oz. visokošolska izobrazba elektrotehnike, mehatronike, avtomatike ali druge primerne smeri

Od kandidata pričakujemo:

  • odlično poznavanje programiranja PLC Siemens S7 in TIA Portal
  • dobro poznavanje WinCC TIA Portal
  • predhodnje izkušnje iz zagonov na terenu
  • branje in razumevanje elektro načrtov
  • branje in razumevanje navodil za uporabo za različne električne naprave (frekvenčniki, senzorji, PLC-ji…)
  • samoiniciativnost in samostojnost
  • ambicioznost, odgovornost, želja po novih izzivih
  • sposobnost timskega dela
  • aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika

Kaj vam ponujamo?

  • Ustreznemu zunanjemu kandidatu ponujamo stimulativen osebni dohodek v vrednosti do 9.000,00€ BRUTO
Podjetja in posameznike, ki se prepoznajo v navedenem opisu vabimo, da sprejmejo priložnost in izziv ter posredujejo pisne prijave, ki naj vsebujejo delovne reference in dokazila o doseženi izobrazbi predvidenih inženirjev na projektu do 18.2.2019 na naslov:
INEA d.o.o.
Stegne 11
1000 Ljubljana
ali po e-pošti: zaposlitev@inea.si; O izboru ali nadaljnjih postopkih bomo na ponudbe odgovorili v 30 dneh.
Obiščete nas lahko tudi na: www.inea.si

Več o INEA – Informatizacija, energetika, avtomatizacija d.o.o.

Inea združuje visoko izobražene strokovnjake z bogatimi izkušnjami in inovativne mlade z novimi idejami. Je vodilno slovensko podjetje na področju proizvodnje informatike, avtomatizacije in računalniškega vodenja procesov ter enega največjih sistemskih integratorjev v tem delu Evrope.