Opis delovnega mesta

podjetje POŠTA SLOVENIJE d.o.o. zaposli:

  • ARHITEKT IN ANALITIK INFORMACIJSKIH SISTEMOV (m/ž)

Opis del in nalog:

  • ANALIZIRANJE,
  • NAČRTOVANJE IN PRENAVLJANJE INFORMACIJSKIH SISTEMOV,
  • POSLOVNIH PROCESOV IN POSLOVNE LOGIKE.

Pričakujemo:

  • Za zasedbo prostega delovnega mesta se zahteva strokovna izobrazba univ. dipl. inženir računalništva in informatike, univerzitetni diplomirani organizator informatik, univerzitetni diplomirani ekonomist informacijsko-upravljalske smeri, univerzitetni diplomirani inženir elektrotehnike, visokošolskega izobraževanja druge stopnje.
  • Zahteva se najmanj 3 leta delovnih izkušenj s področja računalništva.
  • Dodatna funkcionalna znanja: interni preizkus iz varstva pri delu in požarne varnosti, obvladovanje tujega jezika na ravni A2 – angleščina, vozniški izpit B kategorije, poznavanje sistemske administracije sodobnih operacijskih sistemov (ST3), poznavanje sodobnih informacijskih varnostnih sistemov (ST3) (Z), poznavanje načrtovanja in optimiziranja podatkovnih baz (ST2) (Z), slovenski jezik – srednja raven (Z).
  • Ostali pogoji za zasedbo prostega delovnega mesta so objavljeni na spletni strani www.posta.si.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Naslov delodajalca:

POŠTA SLOVENIJE D.O.O.

Slomškov trg 10

2000 MARIBOR

Več o Pošta Slovenije d.o.o.

​Smo uspešna gospodarska družba v 100-odstotni lasti Republike Slovenije s 5.500 zaposlenimi ter tako pomemben akter v slovenski družbi. Smo eden od vodilnih partnerjev gospodarstva, izvajamo univerzalno poštno storitev in zakonsko določeno dostopnost oziroma pokritost poštnega omrežja.