Opis delovnega mesta

Podjetje DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D. zaposli:

  • ARHITEKT POSLOVNIH REŠITEV V POSLOVNEM PODROČJU, V SLUŽBI ZA INFORMATIKO – (m/ž)

Opis del in nalog:

  • DEFINIRANJE IN UVAJANJE POSLOVNIH REŠITEV
  • NAČRTOVANJE RAZVOJA IKT INFRASTRUKTURE
  • OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH DEL S PODROČJA DELA
  • PRIPRAVLJANJE TEHNIČNIH SPECIFIKACIJ
  • SODELOVANJE PRI PRIPRAVI POSLOVNEGA NAČRTA
  • VODENJE PROJEKTOV
  • PRIPRAVLJANJE STROKOVNIH PODLAG IN INTERNIH AKTOV
  • SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN IZVEDI JAVNIH NAROČIL
  • PRIPRAVLJANJE PREDLOGOV ZA UKREPANJE
  • RAZVIJANJE IN UVAJANJE NOVIH METOD
  • TEHNIK IN POSTOPKOV DELA
  • PRIPRAVLJANJE PROJEKTNIH NALOG
  • MOTIVIRANJE IN USPOSABLJANJE SODELAVCEV
  • IZDELOVANJE ANALIZ IN PRIPRAVLJANJE POROČIL

Pričakujemo:

  • Iščemo sodelavca, ki se bo ukvarjal z informacijsko podporo načrtovanju, vzdrževanju in razvoju poslovnih informacijskih rešitev, med katere spada tudi obstoječi ERP MS Dynamics NAV. V zvezi s temi rešitvami bo kandidat nudil višji nivo podpore uporabnikom rešitev. Pogoji za zasedbo delovnega mesta: Izobrazba po Klasius: 17001 – tehnična, 17002 – tehnična, 17003 – tehnična, vozniški izpit B kategorije, poznavanje različnih programskih orodij, višja raven znanja tujega jezika – B2, organizacijske sposobnosti, pogajalske sposobnosti, komunikativnost, natančnost in zanesljivost, sposobnost dela v timu, sposobnost analitičnega razmišljanja, sposobnost logičnega razmišljanja, inovativnost, osebna urejenost. Delovne izkušnje: vodenje IT in/ali TK projektov – 24 mesecev. Želena funkcionalna znanja: ITIL tečaji, CISA ali CISM (certified information systems auditor ali certified information security manager), licence in/ali certifikati za programska orodja Microsoft.

Nudimo:

  • polni delovni čas
  • redna zaposlitev
  • zaposlitev za nedoločen čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Naslov delodajalca:

DRUŽBA ZA AVTOCESTE V REPUBLIKI SLOVENIJI D.D.

ULICA XIV. DIVIZIJE 4

3000 CELJE

Več o Družba za avtoceste v Republiki Sloveniji d.d.

Z gradnjo, upravljanjem in vzdrževanjem avtocest in hitrih cest povezujemo Slovenijo ter omogočamo našim uporabnikom varno in udobno mobilnost. Pri tem sprejemamo različne ukrepe za zagotavljanje varnosti in čim večje pretočnosti avtocestnega omrežja. Poseben poudarek namenjamo ozaveščanju uporabnikov in širše javnosti o varni in strpni vožnji ter pravočasnemu in rednemu obveščanju o stanju v prometu.