Opis delovnega mesta

Podjetje KOP Brežice, gradbeno podjetje, d.d. zaposli:

  • ASFALTER (m/ž)

  • IZVEDBA ZAHTEVNIH ASFALTERSKIH DEL (PREMAZI STIKOV, DELO NA GREBLJICI, PREBRIZGI, RUŠENJA, REZANJA,…) , UPOŠTEVANJE VSEH PREDPISANIH UKREPOV IZ IZJAVE O VARNOSTI IN ZDRAVJU PRI DELU, NASTAVLJANJE VIŠIN IN DOLOČANJE – RISANJE PROFILOV/LINIJ, IZMERA IZVEDENIH DEL , SKRB ZA KAKOVOSTNO VGRADNJO ASFALTOV, OSTALE ZAHTEVNE NALOGE PO NALOGU NADREJENEGA
  • zaposlimo dva nova sodelavca

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna
  • sposobnost dela v timu
  • zdravstvena sposobnost za delo z asfalti

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Naslov delodajalca:

KOP Brežice, gradbeno podjetje, d.d.

Cesta prvih borcev 9

8250 BREŽICE