Opis delovnega mesta

Podjetje Petit d.o.o.  zaposli novega sodelavca:

  • ASISTENT LOGISTIKE, VODJA PAKIRNICE (m/ž)

Opis del in nalog:

  • obdelava podatkov v programu Excel in podobnih
  • tiskanje etiket
  • skrb za red in evidence
  • naročanje zaloge
  • pakiranje in odpremljanje izdelkov
  • kontrola kvalitete
  • pomožna dela

Pogoji za zaposlitev:

  • nadpovprečno znanje programa MS Excel
  • natančnost in zanesljivost
  • osebna urejenost
  • vozniški izpit B
  • delovne izkušnje niso pogoj in vabljeni tudi kandidati z manj izkušnjami
  • znanje angleškega jezika

Pričakujemo:

  • vestnega in zanesljivega kandidata/ko
  • osebo, ki ima cilje v življenju in želi osebnostno zrasti
  • osebo, ki išče rešitve in vidi izboljšave
  • osebo, ki mu dobri odnosi pomenijo veliko

Nudimo:

  • delo v dinamičnem in motiviranem okolju
  • delo v pisarni (toplo pozimi in hladno poleti) 🙂
  • neomejene količine vrhunske kave 🙂
  • zelo dobro plačilo ter možnost dodatne stimulacije
  • delo 40 ur na teden

Če ste prepričani, da je to priložnost za vas,  pošljite svoj CV na e-mail:  info@online-slovenija.si

Kontaktna oseba: g. Tilen Repar

Naslov delodajalca:

Petit d.o.o.

Komanija 8d

1356 Dobrova