Opis delovnega mesta

Podjetje Dejavnost zavarovalniških agentov, Zavarovalno zastopanje Flexi-gab d.o.o. zaposli:

  • AGENT V KLICNEM CENTRU  (m/ž)

Opis del in nalog:

  • PRODAJA IN PODPORA V KLICNEM CENTRU

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna
  • računalniška znanja: urejevalniki besedil – osnovno, delo s preglednicami – osnovno, delo z bazami podatkov – osnovno, programiranje – osnovno, poznavanje računalniških omrežij – osnovno, poznavanje operacijskih sistemov – osnovno, računalniško oblikovanje – osnovno

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev
  • plača: 1250 EUR bruto / mesečno

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: 📞  el. naslov: zaposlitev@flexi-gab.si

Dejavnost zavarovalniških agentov, Zavarovalno zastopanje Flexi-gab d.o.o.

Močnikova ulica 10

1000 LJUBLJANA