Opis delovnega mesta

Podjetje Petit d.o.o. zaposli novega sodelavca na prosto delovno mesto:

  • MARKETING asistent – za nemški in slovenski trg

Iščemo kreativnega kandidata/ko za pisanje člankov, Facebook in Google oglasov ter ustvarjanje drugih kreativnih vsebin.

Opis nalog:

  • iskanje oglaševalskih kanalov
  • pomoč sodelavcem pri vodenju marketinških kampanj
  • druge zanimive delovne naloge

Pogoji:

  • nadpovprečno znanje nemškega in angleškega jezika
  • dosegljivost 40 ur na teden
  • srednješolska ocena iz slovenskega jezika vsaj 4
  • zanimanje in želja po vrhunskih znanjih
  • organiziranost, resnost, učljivost in dinamičnost
  • zanesljivost in samoiniciativnost

Pričakujemo:

  • visoko stopnjo znanja nemškega jezika
  • kandidata/ko z izkušnjami s pisanjem različnih vsebin in veselje do tega dela
  • veselje do ustvarjanja kreativnih vsebin in nekaj občutka za vizualne vsebine
  • ambicioznega kandidata z željo, da se uči od najboljših v industriji

Nudimo:

  • možnost redne zaposlitve in možnost nadpovprečnega plačila po pridobitvi ustreznih znanj
  • najkakovostnejše izobraževalne vsebine in možnost obiska konferenc, tečajev itd.
  • kandidat bo pridobil najkakovostnejše znanje od uspešnih ljudi iz različnih industrij
  • delo v dinamičnem in mladem okolju
  • neomejene količine vrhunske kave =)

Delo poteka na podjetju v bližnji okolici Ljubljane.

Starost in spol kandidata nista pomembna in leta izkušenj tudi ne.

Kandidati naj se prepričajo, če je v njih želja po hitrem učenju in napredovanju. Če so prepričani, da je to priložnost za njih naj sledijo naslednjim korakom:

1. Pošljite svoj CV
2. Pripnite primer svojega izdelka – naprimer članka ali oglasa (v slovenskem, nemškem in angleškem jeziku)
3. Razložite zakaj bi vzeli prav vas

Svojo prijavo pošljite na e-mail: zaposlitev@online-slovenija.si

Prijave, ki ne bodo upoštevale zgornjih korakov bomo avtomatsko izbrisali.

Kontaktna oseba:

g. Tilen Repar, tel. 031 868 555

Več informacij o delovnem mestu lahko dobite preko e-maila: info@online-slovenija.si

Naslov delodajalca:

Petit d.o.o.

Komanija 8d

1356 Dobrova

Deli zaposlitev

Kontaktiraj nas