Opis delovnega mesta

Podjetje  Decathlon Ljubljana, trgovina s športno opremo, d.o.o. zaposli:

  • ASISTENT V PRODAJI (m/ž)

Opis del in nalog:

  • delo asistenta v prodaji
  • skrajšan delovni čas: 20 ur na teden

Pričakujemo:

  • izobrazba: osnovnošolska
  • ZAPOSLIMO AKTIVNE POSAMEZNIKE, KI IMAJO VESELJE DO DELA Z LJUDMI IN SO PRIPRAVLJENI SVOJE ŠPORTNO ZNANJE DELITI S KUPCI. DELO BO POTEKALO NA ODDELKU KOLESARJENJA, ZATO IŠČEMO NEKOGA, KI IMA RAD TA ŠPORT IN SI ŽELI RAZŠIRITI ZNANJE NA TEM PODROČJU

Nudimo:

  • NUDIMO DELO V MLADEM AKTIVNEM TEAMU
  • MOŽNOST PRVE ZAPOSLITVE IN RAZVOJA KARIERE
  • DINAMIČNO DELO V ENERGIČNEM KOLEKTIVU
  • MOŽNOST TEAMBULDINGOV IN SKUPINSKIH ŠPORTNIH AKTIVNOSTI
  • MOŽNOST IZOBRAŽEVANJ IN NADGRADNJE ZNANJ V RAZLIČNIH ŠPORTIH VEDAH
  • delo poteka dvoizmensko

ČE SE ŽELIŠ PRIDRUŽITI NAŠI EKIPI, POŠLJI SVOJ CV NA: DECATHLON.CAREERS@DECATHLON.COM

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MARIBOR DECATHLON telefon: 02 8201 798 el. naslov: decathlon.careers@decathlon.com

Naslov delodajalca:

Decathlon Ljubljana, trgovina s športno opremo, d.o.o.

Šmartinska cesta 152

1000 LJUBLJANA