Opis delovnega mesta

Podjetje Decathlon Ljubljana, trgovina s športno opremo, d.o.o. zaposli:

  • ASISTENT V PRODAJI (m/ž)

  • DELO BO POTEKALO NA ODDELKU KOLESARSTVA, IŠČEMO NEKOGA, KI IMA RAD TA ŠPORT IN SI ŽELI RAZŠIRITI ZNANJE NA TEM PODROČJU. PREDVSEM IŠČEMO OSEBE, KI JIH ZANIMA PRIPRAVA KOLES ZA NAŠE UPORABNIKE, OSNOVNI SERVIS, MENJAVA DELOV NA KOLESIH.

Pričakujemo:

  • izobrazba: osnovnošolska

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • MOŽNOST PRVE ZAPOSLITVE IN RAZVOJA KARIERE, DINAMIČNO DELO V ENERGIČNEM KOLEKTIVU, MOŽNOST TEAMBUILDINGOV IN SKUPINSKIH ŠPORTNIH AKTIVNOSTI, MOŽNOST IZOBRAŽEVANJ IN NADGRADNJE ZNANJ V RAZLIČNIH ŠPORTNIH VEDAH. ZAPOSLIMO AKTIVNE POSAMEZNIKE, KI IMAJO VESELJE DO DELA Z LJUDMI IN SO PRIPRAVLJENI SVOJE ŠPORTNO ZNANJE DELITI S KUPCI. DELO BO POTEKALO NA ODDELKU KOLESARSTVA, NUDIMO CELOTNO IZOBRAŽEVANJE.

Način prijave: SVOJ CV POŠLJI NA: DECATHLON.CAREERS@DECATHLON.COM – PRIPIS: MARIBOR.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  telefon: 02 8201 798 el. naslov: decathlon.careers@decathlon.com

Naslov delodajalca:

Decathlon Ljubljana, trgovina s športno opremo, d.o.o.

Šmartinska cesta 152

1000 LJUBLJANA