Opis delovnega mesta

Podjetje Decathlon Ljubljana, trgovina s športno opremo, d.o.o. zaposli:

  • ASISTENT V PRODAJI (m/ž)

Opis del in nalog:

  • PRODAJA, POMOČ IN SVETOVANJE STRANKAM
  • ZLAGANJE NA POLICE
  • POMOČ PRI DOSTAVI

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna
  • zaposlimo 3 nove sodelavce
  • IŠČEMO ŠPORTNO NAVDUŠENKO/NAVDUŠENCA! MOŽNOST PRVE ZAPOSLITVE IN RAZVOJA KARIERE, DINAMIČNO DELO V ENERGIČNEM KOLEKTIVU, MOŽNOST TEAMBUILDINGOV IN SKUPINSKIH ŠPORTNIH AKTIVNOSTI, MOŽNOST IZOBRAŽEVANJ IN NADGRADNJE ZNANJ V RAZLIČNIH ŠPORTNIH VEDAH. ZAPOSLIMO AKTIVNE POSAMEZNIKE, KI IMAJO VESELJE DO DELA Z LJUDMI IN SO PRIPRAVLJENI SVOJE ŠPORTNO ZNANJE DELITI S KUPCI.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s skrajšanim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • dvoizmensko delo

Način prijave: SVOJ CV POŠLJI NA: DECATHLON.CAREERS@DECATHLON.COM – PRIPIS: MARIBOR

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MARIBOR DECATHLON telefon: . el. naslov: decathlon.careers@decathlon.com

Naslov delodajalca:

Decathlon Ljubljana, trgovina s športno opremo, d.o.o.

Šmartinska cesta 152

1000 LJUBLJANA