Opis delovnega mesta

Podjetje ANOVA, računovodska hiša, d.o.o. zaposli:

  • ASISTENT V RAČUNOVODSKEM / DAVČNEM SVETOVANJU (m/ž)

  • GLAVNE NALOGE: EVIDENTIRANJE VSEH VRST POSLOVNIH DOGODKOV, PRIPRAVA IN OBRAČUN OSEBNIH PREJEMKOV , PRIPRAVA IN OBRAČUN DDV-JA, SPREMLJANJE ZAKONODAJE NA PODROČJU RAČUNOVODSTVA , POMOČ PRI VODENJU DDV REGISTRACIJSKIH POSTOPKOV NA RAVNI EU, POMOČ PRI PRIPRAVI IZOBRAŽEVANJ IN STROKOVNIH ČLANKOV, RAZNA ADMINISTRATIVNA DELA

Pričakujemo:

  • izobrazba: visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd., Računovodstvo, knjigovodstvo in davkarstvo
  • obvezno poznavanje programov Word, Excel, Power Point. Znanje računovodskih programov Minimax in SAOP iCenter, nemškega jezika in izkušnje na področju računovodstva predstavljajo prednost.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • določen čas oz. 31.12.2018 20 ur na teden, od 1.1.2019 dalje 40 na teden

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MÜLLER MOJCA telefon: el. naslov: info@anova.si

Naslov delodajalca:

ANOVA, računovodska hiša, d.o.o.

Majer 9

8340 ČRNOMELJ