Opis delovnega mesta

Univerza v Mariboru MF zaposli:

  • ASISTENT Z DOKTORATOM H019001 V KATEDRI ZA MIKROBIOLOGIJO, ŠIFRA DELOVNEGA MESTA 2012892 (m/ž)

  • IZVAJA PROJEKTE ZNANSTVENEGA IN RAZISKOVALNEGA DELA. SODELUJE PRI OBLIKOVANJU RAZISKOVALNIH PROGRAMOV. STROKOVNO SODELUJE Z NAROČNIKI RAZISKOVALNIH NALOG. PRIPRAVLJA POROČILA IN ELABORATE O RAZISKAVAH. SPREMLJA IN USKLAJUJE RAZISKOVALNO DELO SKLADNO S POGODBAMI O FINANCIRANJU. SKRBI ZA VARNO IN ZDRAVO DELO. ORGANIZIRA IN POUČUJE ZAPOSLENE IN ŠTUDENTE O UPORABI OSEBNE VAROVALNE OPREME IN DRUGIH VARNOSTNIH UKREPIH. OPRAVLJA DRUGE SORODNE NALOGE PO NAVODILU PREDPOSTAVLJENEGA DELAVCA. SODELUJE V DELOVNIH IN STALNIH KOMISIJAH ORGANOV UM IN ČLANICE OZ. DRUGE ČLANICE. NADOMEŠČA SODELAVCE IN NADREJENEGA V NJEGOVI ODSOTNOSTI (PO POOBLASTILU). SODELUJE PRI LETNI IN DRUGIH INVENTURAH. OPRAVLJA DRUGA SORODNA DELA PO NALOGU NADREJENIH.

Pričakujemo:

  • izobrazba: doktorat znanosti, Medicina
  • vozniški izpit B kategorije
  • znanje angleškega jezika.
  • IZVOLITEV V USTREZNI NAZIV.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s skrajšanim delovnim časom: 4 ur na teden
  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti.

Kontaktna oseba: 📞 LOZEJ IRIS telefon: 02 2345832 el. naslov: iris.lozej@um.si

Naslov delodajalca:

Univerza v Mariboru MF

Taborska ulica 8 ,

2000 MARIBOR