Opis delovnega mesta

VELEPOSLANIŠTVO INDIJE zaposli:

  • ASISTENTA ZA MARKETING NA VELEPOSLANIŠTVU INDIJE V LJUBLJANI (m/ž)

  • DELO MARKETINGA/TRŽENJA IN DRUGIH URADNIH DOLŽNOSTI, KI BODO ZAPOSLENEMU DODELJENE

Pričakujemo:

  • srednješolsko izobrazbo
  • 2 leti delovnih izkušenj
  • znanje angleškega in slovenskega jezika

KANDIDATE V OŽJEM IZBORU BOMO OBVESTILI IN POVABILI NA TESTIRANJE IN RAZGOVOR. PRED ZAPOSLITVIJO BO MORAL IZBRANI KANDIDAT PREDLOŽITI POTRDILA IZ KAZENSKIH EVIDENC IN DOKAZILA O IZOBRAZBI. Končana vsaj splošna srednja ali poklicna šola oz. končana izobrazba z zadevnega področja.

Nudimo:

  • polni delovni čas
  • zaposlitev za nedoločen čas

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti ali po navadni pošti

Kandidati z dovoljenjem za delo v Sloveniji naj pošljejo prijavo z motivacijskim pismom in življenjepisom v angleščini do 25.9.2018 s pripisom “Application for the post of Commercial/Marketing Assistant in Embassy of India, Ljubljana”.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: telefon: 01 513 31 10 el. naslov: inf.ljubljana@mea.gov.in

Naslov delodajalca:

VELEPOSLANIŠTVO INDIJE

ŽELEZNA CESTA 16

1000 LJUBLJANA