Opis delovnega mesta

Vabljeni v SUMMIT AVTO, ki je eden od največjih in najmodernejših avtomobilskih prodajno-servisnih centrov v Sloveniji, na odlični in priročni lokaciji ob Šmartinski cesti v Ljubljani. V sklopu prodajnega salona FORD imamo tudi CENTER ZA POSLOVNE UPORABNIKE, kjer podjetjem pripravimo celovito rešitev tako za osebna kot tudi za lahka dostavna vozila. Poleg FORDA smo pooblaščeni serviser znamke JAGUAR, LAND ROVER in tudi VOLVO.

Iščemo nove sodelavce, ki bodo s svojim znanjem in izkušnjami še obogatili naš tim ter pripomogli k uresničitvi naših ciljev.

Zaradi povečanega obsega dela v kleparski delavnici v kolektiv vabimo novega sodelavca (m/ž) za delovno mesto:

  • AVTOKLEPAR (m/ž)

Pričakujemo

  • Samostojno in natančno ter odgovorno opravljanje avtokleparskih del po navodilih nadrejenega
  • Poznavanje avtokleparske stroke in postopkov sanacije vozil (samostojna demontaža in montaža vozila, obvladovanje merilnih sistemov in dela na ravnalni mizi)
  • Ročne spretnosti, delo z ročnimi, specialnimi,  pnevmatskimi in električnimi orodji
  • Zaželena zaključena srednja strokovna šola smer avtoklepar
  • Vsaj 6 mesecev delovnih izkušenj
  • Natančnost, vestnost, sposobnost presoje in odločitev
  • Vozniški izpit B-kategorije
  • Znanje angleškega jezika
  • Osnovno računalniško znanje

Nudimo

  • Redno zaposlitev v uglednem podjetju, ki je del mednarodne korporacije
  • Stabilno in varno delovno okolje
  • Redno plačilo, sestavljeno iz osnovnega in variabilnega dela
  • Plačilo dopolnilnega in nezgodnega zavarovanja
  • Letna nagrada za uspešnost
  • Možnost dodatnega izobraževanja
  • Delo v prijetnem in klimatiziranem okolju
  • Zagotavljanje športnih aktivnosti in svežega sadja
  • Organizirana prehrana v podjetju
  • Delovno orodje za zagotavljanje popravil po modernih in naprednih standardih
  • Pogodba za nedoločen čas s 3 – mesečnim poskusnim obdobjem

Poznavanje blagovnih znamk Ford in/ali Jaguar/Land Rover in/ali VOLVO, ob upoštevanju osnovnih pogojev za delo, predstavlja prednost.

Delo poteka v dinamičnem, profesionalnem in urejenem delovnem okolju ter ponuja možnost osebnega in strokovnega razvoja. Delovno mesto je v Ljubljani.

Če ste se v oglasu prepoznali in bi svojo karierno pot želeli nadaljevati kot del uspešne mednarodne korporacije, vas vabimo, da pošljete svoje prijave na e-naslov: zaposlitev@summitavto.si do 23.11.2018.

Dodatne informacije o podjetju Summit avto na: www.summitavto.si,
FB: www.facebook.com/summitavto/

Več o Summit Avto d.o.o.

Summit avto d.o.o. je eden največjih in najmodernejših avtomobilskih prodajno-servisnih centrov v Sloveniji. Na lokaciji Flajšmanovi 3 (križišče Šmartinske ceste in Pokopališke ulice) opravljamo vse povezano z nakupom, vzdrževanjem, servisiranjem, registracijo, zavarovanjem vašega novega ali rabljenega vozila.