Opis delovnega mesta

V podjetju KMAG d.o.o. prisegamo na znanje, delavnost, dobro delovno vzdušje, timsko delo in razvoj zaposlenih, zato med naročniki, partnerji in zaposlenimi dosegamo visok ugled. Cilj našega dela je ustvarjanje zadovoljstva naših strank. Zato ob predvideni razširitvi obsega našega poslovanja v PE Ljubljana k sodelovanju vabimo:

  • AVTOLIČARJA (m/ž)

Od vas pričakujemo:

  • ustrezno izobrazbo strojne ali druge smeri,
  • najmanj 3 leta delovnih izkušenj,
  • natančnost, vestnost in urejenost,
  • željo po novih znanjih in izkušnjah,
  • vozniško dovoljenje B kategorije.

Vaše delo bo obsegalo:

  • predpripravo vozil pred lakiranjem,
  • barvanje predlaka,
  • pripravo barve za nanos,
  • lakiranje karoserijskih delov ali vozila,
  • delo v lakirni komori,
  • branje tehnične dokumentacije.

Nudimo:

  • delo v urejenem servisu,
  • možnosti nadaljnjega izobraževanja in strokovnega razvoja,
  • stimulativno plačilo,
  • delo za nedoločen čas s 3 mesečnim poskusnim delom.

Vabimo Vas, da nam pošljete Vašo prijavo z življenjepisom (CV) ter opisom delovnih izkušenj do 30.11.2018 preko spletne povezave www.kia.si/jobs/job_form/6565

Več o KMAG d.o.o.

Kia Motors Corporation šteje med najuspešnejša globalna avtomobilska podjetja s poudarjenim smislom za kakovostne avtomobile za mlade po srcu.
Leta 1944 ustanovljeno podjetje se postavlja s 15 avtomobilskimi tovarnami v desetih državah, letno proizvodnjo več kot 3 milijone vozil in razvejano prodajno-servisno mrežo v nič manj kot 172 državah sveta. Podjetje stavi na izrazito evropski avtomobilski pristop. Glavni sedež podjetja Kia Motors Europe je s tem namenom v nemškem Frankfurtu, kjer prav tako domuje moderen Kiin oblikovalski center.