Opis delovnega mesta

Podjetje TUNING DRUŽBA ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O. zaposli:

  • Avtomehanik (m/ž)

  • SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DEL IN NALOG PO NAVODILU NADREJENIH DELAVCEV, UPORABA IN SKRB ZA VZDRŽEVANJE IN USTREZNOST AVTOMEHANSKE OPREME, ODPRAVA NAPAK NA VOZILIH, NASTAVLJANJE OPTIKE, VZDRŽEVANJE, SERVISIRANJE IN POPRAVILO VOZIL, VULKANIZERSKE STORITVE, IZVAJANJE VSEH VRST MEHANSKIH STORITEV

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna, Strojništvo in obdelava kovin
  • oz. druga ustrezna izobrazba
  • delovne izkušnje so zaželjene
  • delo se opravlja v PE Vulco Ptuj

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: PLANER DRAGO telefon: 02 780 04 20 el. naslov: drago.planer@tuning.si

Naslov delodajalca:

TUNING DRUŽBA ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.

Kraigherjeva ulica 19 A, 2230 LENART V SLOVENSKIH GORICAH