Opis delovnega mesta

BELES, predelava lesa d.o.o. zaposli:

  • AVTOMEHANIK- VZDRŽEVALEC (m/ž)

  • dnevni pregled strojev, okolja poslovnih prostorov in ugotavljanje pomanjkljivosti, izvajanje preventivnih vzdrževalnih del, servisov na strojih, napravah in tovornih vozilih, izvajanje nastavitev in menjavo izrabljenih strojnih delov, odpravljanje napak na opremi in sistemih, komunikacijo z zunanjimi serviserji ter izpolnjevanje dokumentacije vzdrževalnih del.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna
  • vozniško dovoljenje: B
  • delovno dovoljenje: 1 leto

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 2 meseca.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti, oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MATIC ŽAGAR, telefon: 031 745 833, e-naslov: belesdoo@gmail.com

Naslov delodajalca:

BELES, predelava lesa d.o.o.

Črnomaljska cesta 5

8333 Semič

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net