Opis delovnega mesta

Podjetje BARTOG PROIZVODNO IN TRGOVSKO PODJETJE D.O.O. zaposli:

  • BLAGOVNI MANIPULANT – SKLADIŠČNIK (m/ž)

  • IZVAJA PREVZEM, SKLADIŠČENJE, KOMISIONIRANJE, IZDAJANJE IN ODPREMO BLAGA
  • IZVAJA SKLADIŠČNI PROMET BLAGA (PREVZEM, REKLAMACIJE, IZDAJANJE)
  • PRIPRAVLJA IN IZVAJA KOMISIONIRANJE BLAGA ZA DOSTAVE PO NALOGIH PRODAJE (ROKI, ORGANIZACIJA DOSTAVE)

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna
  • zaželen izpit za viličarja
  • delovne izkušnje

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: LONČAR TOMAŽ telefon: 051 607 726 el. naslov: tomaz.loncar@bartog.si

Naslov delodajalca:

BARTOG PROIZVODNO IN TRGOVSKO PODJETJE D.O.O.

OBRTNIŠKA ULICA 18

8210 TREBNJE