Opis delovnega mesta

Ste v iskanju nove zaposlitve in si želite novih izivov? Vas veseli delo s strankami? Si želite zanimive in razgibane zaposlitve, kjer se boste vsakodnevno srečevali z novimi izzivi? Potem ne odlašajte s prijavo na delovno mesto:

  • BLAGOVNI MANIPULANT – Ljubljana (m/ž)

Opis del in nalog:

  • Prodaja blaga strankam,
  • opravljanje blagajniškega dela,
  • skrb za polnjenje polic,
  • delo v delikatesi,
  • vodenje in urejanje dokumentacije,
  • skrb za splošno čistočo in urejenost delovnih in pomožnih prostorov,
  • zagotavljanje varstva pri delu in požarnega varstva,
  • ostala dela po navodilih poslovodje.

Pričakujemo:

  • Zaključeno vsaj srednješolska izobrazba,
  • odgovornost in motiviranost za delo,
  • osebno urejenost,
  • razumevanje slovenskega jezika,
  • pripravljenost na delo v dopoldanskem in popoldanskem času ter vikendih.

Nudimo:

  • Zaposlitev za določen čas, z možnostjo in željo po dolgoročnem sodelovanju,
  • urejeno delovno okolje,
  • možnost hitre zaposlitve.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti, pokličite za razgovor oz. jo oddajte na spodnji povezavi.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: URŠA SMREKAR, telefon: 031 361 118, e-naslov: urska.smrekar@kariera.si

Naslov delodajalca:

KARIERA d.o.o.

Dunajska cesta 165

1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com

Več o Kariera d.o.o.

Skupina Kariera je od ustanovitve leta 2005 postala eno največjih kadrovskih podjetij v Sloveniji. Letno opravimo več kot 10.000 selekcijskih postopkov in pomagamo do nove zaposlitve več kot 1.200 kandidatom.