Opis delovnega mesta

Podjetje TURZIS TURIZEM – MEDIC HOTEL zaposli:

  • BOLNIČAR NEGOVALEC PRIPRAVNIK (m/ž)

  • OPRAVLJANJE PROGRAMA PRIPRAVNIŠTVA ZA POKLIC BOLNIČAR NEGOVALEC: UVAJANJE V SAMOSTOJNO IZVAJANJE DEL IN NALOG BOLNIČARJA – NEGOVALCA V ZDRAVSTVENO NEGOVALNEM TIMU DOMA UPOKOJENCEV, POMOČ VAROVANCEM PRI OSKRBI, OSEBNI NEGI IN DNEVNIH OPRAVILIH
  • VEČIZMENSKO DELO

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna, Zdravstvena nega in oskrba
  • VESELJE DO DELA S STAREJŠIMI,SPOŠTLJIV IN PRIJAZEN ODNOS DO OSKRBOVANCEV IN SVOJCEV, KOMUNIKATIVNOST, EMPATIČNOST, NATANČNOST, SPOSOBNOST KRITIČNE PRESOJE …

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za čas opravljanja pripravništva (6 mes)  – nato možnost podaljšanja delovnega razmerja kot redna zaposlitev
  • MOŽNOST UREDITVE ZAČASNEGA STANOVANJA ZA PREBIVANJE V ČASU PRIPRAVNIŠTVA
  • PO KONČANEM PRIPRAVNIŠTVU MOŽNOST SKLENITVE REDNEGA DELOVNEGA RAZMERJA

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: SMREČNIK DEAN TROJER telefon: 05 33 10 720 el. naslov: dean.ts@medichotel.com

Naslov delodajalca:

TURZIS TURIZEM, ZDRAVSTVO, STORITVE D.O.O.

ARČONI 8 A

5292 RENČE