Opis delovnega mesta

Podjetje Brušenje Nejc Božič s.p. zaposli:

  • BRUSILEC REZALNEGA ORODJA za obdelavo lesa (m/ž)

  • IZDELAVA IN VZDRŽEVANJE REZILNEGA ORODJA ZA OBDELAVO LESA, KOT SO TRAČNI IN KROŽNI LISTI, SKOBELJNI NOŽI, REZKARJI, NOŽI ZA MLINE IPD. DELO ZAHTEVA VELIKO NATANČNOST PRI BRUŠENJU IN POPRAVILU ORODJA, TER VPIS OPRAVLJENIH STORITEV NA DELOVNI NALOG.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna, Strojništvo in obdelava kovin
  • natančnost, skrb za kvaliteto, zanimanje za tehniko ter odgovornost za opravljeno delo

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  BOŽIČ NEJC telefon: 041 548 513   el. naslov: roman.bozic@hotmail.com

Naslov delodajalca:

Brušenje Nejc Božič s.p.

Zapuže 41

4275 BEGUNJE NA GORENJSKEM