Opis delovnega mesta

LAPTRANS, prevozi d.o.o. zaposli:

  • CARINSKI DEKLARANT (m/ž)

opis del in nalog:

  • zaposlimo osebo z najmanj 3 leti izkušenj na področju izdelava dokumentacije za prijavo blaga na carinsko upravo komunikacija s pristojnimi organi izvoz / uvoz svetovanje o carinskih postopkih in carinski tarifi ostale naloge po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Transport
  • angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, hrvaški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro
  • urejevalniki besedil – osnovno, delo z bazami podatkov – osnovno
  • delovne izkušnje 3 leta
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesece

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: ŽIŽIĆ SANJA telefon: 041 799 296 el. naslov: laptrans.sanja@siol.net

Naslov delodajalca:

LAPTRANS, prevozi d.o.o.

Veliki Gaber 109

8213 Veliki Gaber

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net