Opis delovnega mesta

Podjetje EES SISTEMI, družba za čiščenje poslovnih prostorov ter izvedbo suhomontažnih del, d.o.o. zaposli:

  • ČISTILEC (m/ž)

Opis del in nalog:

  • ČIŠČENJE POSLOVNIH PROSTOROV

Pričakujemo:

  • Resnost, vestnost, natančnost, iznajdljivost, fleksibilnost, samoiniciativnost, dobra organiziranost, zanesljivost pri delu. Delo na eni lokaciji, za skrajšan delovni čas 3 h/teden (1h/dan). Zaželeno bivanje v neposredni bližini delovnega mesta.

Nudimo:

  • redna zaposlitev
    • zaposlitev s skrajšanim delovnim časom: 3 ure na teden
  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev
  • dopoldanski delovnik

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  REŽEK DARJA telefon: el. naslov: zaposlitev@ees.si

EES SISTEMI, družba za čiščenje poslovnih prostorov ter izvedbo suhomontažnih del, d.o.o.

Ameriška ulica 8

1000 LJUBLJANA