Opis delovnega mesta

Podjetje Restavracija Cmokač zaposli:

  • ČISTILEC POSLOVNIH PROSTOROV (m/ž)

Opis del in nalog:

  • čiščenje poslovnih prostorov

Pričakujemo:

  • zanesljivost

Nudimo:

  • proste vikende in praznike
  • enoizmensko delo –  5 dni v tednu
  • stimulativno, prijetno in urejeno delovno okolje v kolektivu, ki sodeluje že 14 let
  • zanimivo, samostojno in razgibano delo v manjši ekipi
  • delo poteka od ponedeljka do petka
  • zaposlitev za nedoločen čas s polnim delovnim časom in poskusno dobo
  • letno nagrado za uspešnost ob koncu leta
  • dobro in stimulativno plačilo v skladu z vašim znanjem in vloženim trudom

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Kontaktna oseba: e-mail:   rp.nepremicnine@gmail.com tel.:  041 411 666.

Naslov delodajalca:

Restavracija Cmokač

Dolenjska c. 242c

LJ Rudnik

Več o Restavracija Cmokač

Restavracija Cmokač se nahaja na robu našega mesta, a hkrati čisto blizu nakupovalnemu vrvežu. S svojim prenovljenim ambientom skušamo pričarati obiskovalcem domačnost in toplino.