Opis delovnega mesta

Dobrovita d.o.o. zaposli:

  • ČISTILEC – UREJEVALEC NOTRANJIH PROSTOROV (m/ž)

Čistilni servis podjetja Dobrovita d.o.o., ki je eden izmed najkvalitetnejših čistilnih servisov v Ljubljani, zaposli eno osebo za delo v Mengšu in okolici.

  • čistijo se pisarne in prostori za preživljanje prostega časa ter sanitarije
  • delo poteka popoldan (po 14.00 uri), vikendi pa so prosti
  • delo poteka na dveh lokacijah, zato je edina zahteva, da imate lasten prevoz.

Pričakujemo:

  • pozitiven odnos do sodelavcev in naročnikov ter voljo do dela. Tudi če izkušenj z delom čiščenja nimate, vas bomo v delo uvedli ter vas naučili vse kar morate znati.

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 2 meseca s poskusno dobo 1 mesec z možnostjo podaljšanja ob obojestranskem zadovoljstvu
  • ponujamo višjo plačo kot konkurenca, zato ne odlašajte s prijavo.

Način prijave: Vse kandidate, ki si želite delati v urejenem podjetju, ste skrbni in odgovorni, vabimo, da kontaktirate go. Stašo na telefon 031 316 245, ki vam bo z veseljem predstavila več informacij ali pošljite vašo prijavo na elektronski naslov: zaposlitev@dobrovita.com

Naslov delodajalca:

Dobrovita d.o.o.

Tbilisijska ulica 87

1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net