Opis delovnega mesta

Podjetje DOBROVITA Družba za usposabljanje in zaposlovanje invalidov d.o.o. zaposli:

  • ČISTILEC UREJEVALEC NOTRANJIH PROSTOROV (m/ž)

  • REDNO DNEVNO IN TEDENSKO ČIŠČENJE POSLOVNIH IN PROIZVODNIH PROSTOROV, SKLADIŠČ, TRGOVIN NA RAZLIČNIH LOKACIJAH. ČIŠČENJE POHIŠTVA, OPREME, TALNIH OBLOG, STEKLENIH POVRŠIN IN DRUGIH POVRŠIN. DELOVNE NALOGE OBSEGAJO POMETANJE, SESANJE, POMIVANJE,LOŠČENJE, PREZRAČEVANJE PROSTOROV, DEZINFEKCIJA TOALETNIH PROSTOROV TER OSKRBOVANJE S POTREBNIM MATERIALOM, ODNAŠANJE SMETI, VZDRŽEVANJE IN ČIŠČENJE OPREME. OPRAVLJAJO SE TUDI GENERALNA ČIŠČENJA PO RAZNIH VZDRŽEVANJIH OBJEKTA.

Pričakujemo:

  • izobrazba: osnovnošolska

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 12 mesecev
  • V DINAMIČNO OKOLJE S POZITIVNO DELOVNO KLIMO BOMO SPREJELI SODELAVCE Z VISOKO IZRAŽENIMI LASTNOSTMI KOT SO VESTNOST, POŠTENOST TER DAJANJE OSEBNEGA ZGLEDA DRUGIM IN ZLASTI POZITIVEN ODNOS DO SODELAVCEV IN NAROČNIKOV. ZAŽELJEN IZPIT B-KATEGORIJE. DELOVNIK JE GIBLJIV, ZA POLNI DELOVNI ČAS, PRETEŽNO V POPOLDANSKEM ČASU. NUDIMO VIŠJO PLAČO OD MINIMALNE IN MOŽNOST DODATNEGA NAGRAJEVANJA.

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: URBAS UROŠ telefon: el. naslov: uros@dobrovita.com

DOBROVITA Družba za usposabljanje in zaposlovanje invalidov d.o.o.

Tbilisijska ulica 87

1000 LJUBLJANA