Opis delovnega mesta

Dobrovita d.o.o. zaposli:

  • ČISTILEC – UREJEVALEC NOTRANJIH PROSTOROV (sodelavec za izvedbo generalnih čiščenj) – m/ž

  • generalno čiščenje prostorov, premazovanje tal, čiščenje oken, globinsko čiščenje itisonov
  • kombiniranje z rednim dnevnim čiščenjem: pisarniških prostorov, sanitarij, proizvodnih garderob in pisarniških prostorov v proizvodnji, predavalnic ter hodnikov
  • terensko delo, delo se izvaja pri naročnikih na več lokacijah na območju Ljubljane z okolico in Gorenjske.

Pričakujemo:

  • obvezne so izkušnje iz generalnih čiščenj
  • vozniški izpit B kategorije je pogoj (zaželeno lastno prevozno sredstvo)
  • fizično delo
  • pripravljenost za delo med vikendi
  • delo na višini
  • gibljiv delovni čas
  • znanje slovenskega jezika
  • odgovornost, poštenost, prijaznost in natančnost
  • pozitiven odnos do dela

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • pogodba za določen čas 2 mesecev z možnostjo podaljšanja ob obojestranskem interesu
  • poskusno delo traja 1 mesec
  • stimulativno plačilo
  • dodatna izobraževanja
  • delo v prijetnem in visoko etičnem kolektivu (in podjetju)
  • veliko (delovnih in življenjskih) izkušenj
  • nudimo možnost zaposlitve tudi osebam s statusom invalida

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e-pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MAŠA CESAR, el. naslov: zaposlitev@dobrovita.com

Naslov delodajalca:

Dobrovita d.o.o.

Tbilisijska ulica 87

1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net