Opis delovnega mesta

Podjetje TURISTIČNI CENTER LAZAR, gostinstvo in turizem, d.o.o. zaposli:

  • ČISTILKA SOBARICA (m/ž)

  • ČIŠČENJE SANITARNIH PROSTOROV V KAMPU, RESTAVRACIJI.POSPRAVLJANJE SOB, PRANJE, LIKANJE, SKRB ZA OKOLICO. DELO JE V PRIJETNEM OKOLJU IN DOBREM KOLEKTIVU

Pričakujemo:

  • ZAHTEVAMO PRIJAZNO OSEBO, ZMOŽNO DELATI V VELIKEM KOLEKTIVU, SAMOSTOJNO, PO NAVODILIH. OBVEZNO PRILOŽITI PRIPOROČILA BIVŠIH DELODAJALCEV. NUDIMO STIMULATIVNO PLAČILO. MOŽNOST DOLGOROČNEGA SODELOVANJA

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 7 mesecev
  • zaposlimo 3 nove sodelavce

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: PERIČ MIRJANA telefon: 051 313 443 el. naslov: info@lazar.si

Naslov delodajalca:

TURISTIČNI CENTER LAZAR, gostinstvo in turizem, d.o.o.

Trnovo ob Soči 1 B

5222 KOBARID