Opis delovnega mesta

Podjetje Limec CNC proizvodnja in trgovina d.o.o. zaposli:

  • CNC OPERATER (m/ž)

  • UPRAVLJANJE IN POSLUŽEVANJE CNC STROJA, VNAŠANJE KOREKCIJ TER MERJENJE IN NASTAVLJANJE OBDELOVANCEV, KONTROLA KVALITETE PROIZVEDENIH IZDELKOV, PRIPRAVA MATERIALA, SKRB ZA UREJENO DELOVNO OKOLJE

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja strokovna, srednja splošna, Strojništvo in obdelava kovin
  • dovoizmensko delo

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • zaposlimo 5 novih sodelavcev
  • plačilo: 1350 EUR bruto / mesečno

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: NOVAK STEVAN telefon: 064-145-668 el. naslov: stevan.novak@gmail.com

Naslov delodajalca:

Limec CNC proizvodnja in trgovina d.o.o.

Mladinska ulica 13

9233 ODRANCI