Opis delovnega mesta

Podjetje PEROFORM, orodjarstvo, d.o.o. zaposli:

  • CNC OPERATER NA REZKALNEM STROJU (m/ž)

  •  IZDELAVA IN VZDRŽEVANJE REZILNEGA ORODJA ZA OBDELAVO LESA, KOT SO TRAČNI IN KROŽNI LISTI, SKOBELJNI NOŽI, REZKARJI, NOŽI ZA MLINE IPD. DELO ZAHTEVA VELIKO NATANČNOST PRI BRUŠENJU IN POPRAVILU ORODJA, TER VPIS OPRAVLJENIH STORITEV NA DELOVNI NALOG.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednješolska, Strojništvo in obdelava kovin

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
  • dvoizmensko delo

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba:  STAKNE KLARA telefon: 041 909 080 el. naslov: info@peroform.eu

Naslov delodajalca:

PEROFORM, orodjarstvo, d.o.o.

Zidanškova ulica 17

2314 ZGORNJA POLSKAVA