Opis delovnega mesta

Za našega naročnika iščemo novega sodelavca za delovno mesto:

  • CNC operater / programer (m/ž)

  • Za uspešno družinsko podjetje, prisotno na slovenskem in mednarodnem trgu, iščemo CNC operaterja / programerja.
  • Proizvajajo male serije izdelkov, tako da je delo zelo dinamično in se nenehno išče nove rešitve.
  • Delo poteka v Ljubljani.

Pričakujemo:

  • Iščemo izkušene kandidate, ki želijo dolgoročno zaposlitev.
  • Dela se na sledečih strojih:
    • Laser za rezanje pločevine Trumpf TruLaser 3030
    • Stružnica Nakamura Tome WT-150 II
    • Varlini robot Motoman
  • CNC programerji bodo delali preko sistema Mastercam in Solidworks – postprocesor in izdelava na stroju.

Nudimo:

  • Delovnik: dvoizmensko delo 6-14 in 14-22.
  • Zaposlitev za nedoločen čas.
  • Delo v stabilnem podjetju.

Način prijave: Prijave pošljite na elektronski naslov: info@personal-center.si s pripisom: CNC operater / programer. Dodatne informacije: g. Uroš: 031 – 623 – 104. Vaše prijave bodo obravnavane diskretno.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: G.Uroš: 031 – 623 – 104 oz. info@personal-center.si

Naslov delodajalca:

PERSONAL CENTER d.o.o.
Litostrojska cesta 44D
1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com

Več o Personal center d.o.o.

Smo agencija za zaposlovanje, ki nudi kadrovske storitve slovenskim in tujim naročnikom. Specializirani smo za iskanje in selekcijo različnega kadra.