Opis delovnega mesta

Podjetje TESAR montaža in trgovina d.o.o. zaposli:

  • CNC OPERATER V TESARSKI DELAVNICI (m/ž)

  • (A) NASTAVLJANJE, PROGRAMIRANJE, UPRAVLJANJE IN NADZOROVANJE RAZLIČNIH VRST STROJEV ZA OBDELAVO LESA ZA ŽAGANJE, VRTANJE, RAVNANJE, STISKANJE, STRUŽENJE, BRUŠENJE ALI REZBARJENJE ZA IZDELAVO ALI POPRAVLJANJE LESENIH DELOV ZA POHIŠTVO, OPREMO IN DRUGE LESNE PROIZVODE; (B) UPRAVLJANJE PROGRAMIRANIH LESNOOBDELOVALNIH STROJEV ZA POSEBNE NALOGE ZA IZDELAVO LESENIH PROIZVODOV, KOT SO OBEŠALNIKI, DRŽALA ZA METLE, IGLE ZA OBLAČILA IN DRUGI PROIZVODI; (C) IZBIRANJE NOŽEV, ŽAG, REZIL, PLOŠČIC, VRTALNIH DELOV ALI PASOV GLEDE NA DELOVNI ELEMENT, FUNKCIJE STROJEV IN SPECIFIKACIJE PROIZVODOV; (D) MONTIRANJE IN NASTAVLJANJE REZIL, VRTALNIH DELOV IN BRUSILNIH PASOV TER UPORABLJANJE ROČNEGA ORODJA IN RAVNIL; (E) NASTAVLJANJE IN PRILAGAJANJE RAZLIČNIH VRST LESNOOBDELOVALNIH STROJEV, KI JIH UPRAVLJAJO DRUGI; (F) BRANJE IN RAZLAGANJE SPECIFIKACIJ ALI SLEDENJE USTNIM NAVODILOM.

Pričakujemo:

  • izobrazba: srednja poklicna
  • delovne izkušnje niso zahtevane
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • redna zaposlitev
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 12 mes.
  • plačilo: 1.300,00 EUR bruto mesečno

Način prijave:  Svojo prijavo pošljite po navadni pošti ali po e- pošti oz. pokličite za razgovor. Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

📞 Kontaktna oseb in naslov delodajalca:

TESAR montaža in trgovina d.o.o.

ZALOG 45

8000 NOVO MESTO

ga. VERA KUSIĆ, e-naslov: vera.kusic@gmail.com
Telefon: 068 632 157