Opis delovnega mesta

Kovinski izdelki Hrast d.o.o. zaposli:

  • CNC PROGRAMER (m/ž)

opis del in nalog:

  • delo na cnc stružnicah
  • samostojno programiranje in nastavljanje cnc strojev
  • optimiranje procesov mehanske obdelave
  • testiranje novih orodij
  • sodelovanje pri razvoju procesa mehanske obdelave za nove izdelke.

Pričakujemo:

  • izobrazba: višješolska (prejšnja), višja strokovna, Proizvodne tehnologije, podrobneje neopredeljeno
  • delovne izkušnje 2 leti
  • vozniški izpit B kategorije

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesece

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti ali pokličite za razgovor.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: THALER TANJA telefon: 040 567 797 el. naslov: tanja.thaler@kovinski-izdelki.si

Naslov delodajalca:

Kovinski izdelki Hrast d.o.o.

Breginj 16

5223 Breginj

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net