Opis delovnega mesta

Podjetje KOŠNIK d.o.o. zaposli novega sodelavca:

  • CNC PROGRAMER (m/ž)

Opis del in nalog in znanje, ki ga pričakujemo:

  • znanje/poznavanje 3 osno CNC obdelave rezkanja,
  • znanje CAM programa SolidCam,
  • programiranje v SolidCam,
  • zaželeno tudi SolidWorks (osnove),
  • osnove MS,
  • sposobnost za dobro komunikacijo s CNC operaterjem, dajanje navodil za obdelavo, priprava postopkov in programov za izdelavo obdelovancev.

Nudimo:

  • delo v 1. izmeni,
  • možnost pogodbe za nedoločen čas s poskusno dobo,
  • plačni razpon: od 1.828 – 2.175 € bruto za 174 ur mesečno.

Način prijave: Prijave na prosto delovno mesto sprejemamo na: eva.klemencic@kosnik.si

Kontaktna oseba: 📞 ga. Klemenčič, e-mail: eva.klemencic@kosnik.si

Naslov delodajalca:

KOŠNIK d.o.o.

Sv. Duh 278

4220 Škofja Loka

 www.kosnik.si

Več o KOŠNIK d.o.o.

Smo podjetje z dolgoletno tradicijo, saj korenine našega podjetja segajo v leto 1991. Ponujamo rešitve na področju strojnega ključavničarstva in orodjarstva. Naše vodilo je kakovostna izvedba strojnoključavničarskih in orodjarskih del ter zadovoljstvo naših strank. Gre za dokaj širok spekter storitev s precej izkušenj, katera smo si nabrali pri dosedanjem delu. S svojim delom smo ustregli vrsti zahtevnih strank.