Opis delovnega mesta

Za našega naročnika, tržno usmerjeno, inovativno, finančno stabilno in poslovno uspešno podjetje, ki rešuje tehnološke izzive prihodnosti in išče nove poslovne priložnosti, iščemo več kandidatov na delovnem mestu:

  • DELAVEC MONTAŽER V PROIZVODNJI (m/ž)

  • Delo na montažnih linijah za sestavo pogonov ali posluževanje strojev in naprav za proizvodnjo sestavnih delov pogonov,
  • urejanje in nastavljanje montažnih linij ali strojev in naprav,
  • samovzdrževanje montažnih linij ali strojev in naprav,
  • menjava izmenljivih orodij,
  • testiranje izdelkov in polizdelkov,
  • izvajanje kontrolnih postopkov,
  • izpolnjevanje proizvodne in spremne dokumentacije,
  • ostala podobna dela po navodilu delodajalca.

Pričakujemo:

  • Ročne spretnosti,
  • odgovornost in pripravljenost na samostojno in timsko delo,
  • samoiniciativnost, natančnost, samostojnost pri delu ter pripravljenost za timsko delo.

Nudimo:

  • Dinamično delo,
  • stimulativno plačilo na podlagi delovne uspešnosti,
  • možnosti strokovnega izpopolnjevanja in napredovanja.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti, pokličite za razgovor oz. jo oddajte na spodnji povezavi.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: DOLORES TOPLAK, telefon: 041 393 966, e-naslov: dolores.toplak@kariera.si

Naslov delodajalca:

KARIERA d.o.o.

Dunajska cesta 165

1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to dzoran5@gmail.com

Več o Kariera d.o.o.

Skupina Kariera je od ustanovitve leta 2005 postala eno največjih kadrovskih podjetij v Sloveniji. Letno opravimo več kot 10.000 selekcijskih postopkov in pomagamo do nove zaposlitve več kot 1.200 kandidatom.