Opis delovnega mesta

Dobrovita d.o.o. zaposli:

  • DELAVEC NA EKOLOŠKEM OTOKU (m/ž)

opis del in nalog:

  • novi sodelavec se bo ukvarjal predvsem z izvajanjem zbiranja, sortiranja in predelave odpadne embalaže, kosovnih odpadkov, bioloških odpadkov in drugih odpadkov ter manipulacijo do zbirnega centra; s pomočjo pri opravljanju del na zbirnem centru; s čiščenjem opreme in naprav, stojnih mest kontejnerjev oz. posod ter okolice zbirnega centra in odlagališčnih mest; s čiščenjem poslovnih prostorov in okolice zbirnega centra; s skrbjo za brezhibnost in varno delo delovnih strojev in naprav; z vodenjem zahtevane dokumentacije v zvezi z izvajanjem zbiranja, sortiranja in predelave embalaže in odpadkov.
  • gre za dvoizmensko delo od ponedeljka do petka (od 06:00 do 14:00 ter od 12:00 do 20:00). Delovne so tudi sobote (od 06:00 do 14:00) in prazniki (dela se po razporedu, zaposleni povprečno dela 2 soboti mesečno, prazniki se delajo izmenično).

Pričakujemo:

  • izobrazba: osnovnošolska
  • znanje slovenskega jezika
  • POGOJ je izpit za viličar
  • v prijavi obvezno navedite ime in priimek, kraj bivanja in telefonsko številko. Nepopolnih prijav ne bomo upoštevali.

Nudimo:

  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • zaposlitev za določen čas 2 meseca s poskusno dobo 1 mesec z možnostjo podaljšanja
  • zaposlujemo tudi osebe s statusom invalida.

Način prijave: Svojo prijavo pošljite po e- pošti.

Ob prijavi, povejte delodajalcu, kje ste zasledili zaposlitveni oglas!

Kontaktna oseba: MAŠA CESAR, el. naslov: zaposlitev@dobrovita.com

Naslov delodajalca:

Dobrovita d.o.o.

Tbilisijska ulica 87

1000 Ljubljana

To apply for this job email your details to prodaja@inzaposlitev.net